Konie i Kuce Na Sprzedaż

LUKRECJA

Piękna , spokojna, zdrowa ,5 -letnia ,srokata klaczka,ur.w Stadninie Koni Czubaryk. Córka wielokrotnego medalisty ogiera FRIKO i doskonałej użytkowo i hodowlanie ( 13 źrebiąt) klaczki LIZBONA. Wzrost ok.112 cm.,maść j.gniado -srokata. W zeszłym roku ujeżdżona, chodziła w „oprowadzankach” dla dzieci. Bardzo spokojna i zrównoważona zarówno w kontaktach z ludźmi ,jak i końmi. Nie gryzie ,ani nie kopie ,spokojnie daje nogi .

CENA 2300 zł

Morgan
Wałach MORGAN ur.2005r rasa mały koń,( matka MAGIC rasa new forest-ojciec KLAKIER mk.po kuc walijski). Świetny koń dla dziecka. Syn doskonałych skoczków, rodzice sprawdzeni w sporcie. Konik po pierwszych zawodach(3miejsce na 30 koni). Idealny do małego sportu. Odważny, spokojny, pięknie malowany kasztan. Chodzi sam w tereny i nie boi się wody. Sprzedaż z powodu wyrośnięcia jeźdźca

Cena 7600zł     SPRZEDANY !

Arino SOgier ARINO S sp. ok. 166cm kaszt. ur. 30.03.2006. Syn ogiera SWORD xx i klaczy AMIRANDA po MIRANDUS kwpn. Doskonale ruszający się młody prospekt sportowy, wykazuje duży talent do skoków i wkkw. w trakcie ujeżdżania. Koń ma bardzo dobry charakter i chętnie współpracuje z człowiekiem. Niestety jest łykawy i z tego powodu nie trafił do zakładu treningowego.

Cena 12000zł    SPRZEDANY !


Bursztyn sprzedazWałach BURSZTYN kuc, ok. 125cm syn ogiera FRIKO i klaczy BLANCA ur. 08.03.2006 maść kaszt. Konik jest ujeżdżony, sympatyczny i zrównoważony pod siodłem. W tym roku rozpocznie lekką pracę w rekreacji. Zarówno jego ojciec, jak i matka wykazują talent do skoków.

Cena 3200zł

Largo sprzedaz 1Ogier LARGO kuc, ok. 110cm ur. 01.05.2001 maść jasnogniado-srokata. Syn ogiera FRIKO i klaczy LIZBONA. Przepiękny konik naszej hodowli, w tej chwili własność prywatna i do tej chwili koń do towarzystwa. Nieujeżdżony, ale o bardzo dobrym ruchu i charakterze: nie g

gryzie, nie kopie.